MTD, CUB-CADET, WOLF-GARTEN

 Společnost MTD Products Inc® byla založena v Clevelandu v roce 1932 a je lídrem v oblasti vývoje a výroby venkovních zařízení pro dům a zahradu, jako jsou sekačky na trávu, traktory a sněhové frézy.

Společnost MTD má sídlo ve Valley City v Ohiu a má inženýrské, výrobní, distribuční a prodejní pobočky ve více než 20 zemích. Značky a výrobky MTD lze nalézt v předních obchodních řetězcích i nezávislých maloobchodních prodejnách, obchodů s domácími potřebami a železářstvím, nebo prodejců a obchodů se zemědělskými potřebami.

Rodina značek MTD nabízí řadu produktů pro trávník a zahradu, které inspirují lidi na celém světě k péči o venkovní prostředí a k radosti z něj. Cub Cadet®, který se vyrábí a distribuuje po celém světě, je nejrychleji rostoucí značkou samojízdných žacích strojů v USA a po celém světě je oceňován pro své prvotřídní řešení pro sportoviště a profi trávníkářství. Mezi regionální značky MTD patří Troy-Bilt® v Americe, Rover® v Tichomoří a WOLF-Garten® v Evropě. Do portfolia patří také značky Remington®, Yard Machines®, Columbia® a MTD Genuine Parts®, které se prodávají především v Americe, a Robomow®, která se prodává v Americe, Evropě a na Středním východě. Každá značka je podporována silnou prodejní, servisní a podpůrnou sítí MTD.