TYM

 Společnost TYM vyrábí traktory, které spojují atraktivní vzhled, pokročilé funkce a dostupnou kvalitu. Díky odborným znalostem v oblasti designu, konstrukce a výroby pomáhají traktory této značky majitelům překonat každou překážku při formování světa kolem nich.

Se sídlem v Koreji, distribucí v Severní Americe, Evropě a Asii a montážními linkami v USA poskytuje společnost TYM svým zákazníkům své služby již více než 70 let.

V těchto uplynulých sedmi dekádách byly ingredience úspěchu stále stejné: jde o bohatou historii výzkumu, vývoje technologií a inovací, těžící ze zkušeností a znalostí našich zaměstnanců a celosvětové uznání našich zákazníků, kolegů a obchodních partnerů, kteří nás ženou k dosažení nových výšin úspěchu.

2022: Díky fúzi se společností Kukje Machinery, výrobcem traktorů Branson, se společnost TYM stala největším jihokorejským výrobcem zemědělských strojů.

Integrace obou společností zajistí společnosti TYM pozici přední domácí značky a poslouží jako základ pro růst a vstup do celosvětové Top 10. Společnost TYM odkoupila společnost Branson (Kukje Machinery) s cílem uskutečnit společnou vizi a vytvořit lepší budoucnost pro své zákazníky. Cílem tohoto projektu je konsolidovat společnost TYM jako samostatnou značku, poskytnout širší nabídku produktů, kvalitnější služby a jednotnou podporu obchodním partnerům a zákazníkům.

 

Více než 80 produktů

Portfolio je zaměřeno na uspokojení nejspecifičtějších potřeb všech zákazníků.

4 závody

Výrobní a montážní závody v Koreji a ve Spojených státech.

Renomovaní partneři

Partnerské značky pomáhají zajistit, aby výrobky TYM byly vyrobeny podle světových standardů.