TAFE

 

TAFE - Tractors and Farm Equipment Limited je indický výrobce traktorů, který byl založen v roce 1960 v Čennaí a jehož roční obrat činí 10 000 milionů indických rupií. TAFE je třetím největším výrobcem traktorů na světě a druhým největším výrobcem traktorů v Indii podle objemu výroby, má přibližně 23% podíl na indickém trhu s prodejem více než 180 000 traktorů (domácí trh + export) ročně.

Partnerství společnosti TAFE se společností AGCO Corporation a značkou Massey Ferguson, které trvá již více než 59 let, je hvězdným příkladem jejího závazku budovat dlouhodobé vztahy se zúčastněnými stranami prostřednictvím rovných a etických obchodních praktik. Společnost TAFE je také významným akcionářem společnosti AGCO Corporation, USA - výrobce traktorů a zemědělské techniky v hodnotě 11,1 miliardy amerických dolarů.

Společnost TAFE si získala důvěru zákazníků díky řadě svých výrobků, které jsou všeobecně uznávané pro svou kvalitu a nízké provozní náklady. Silná distribuční síť více než 1600 prodejců účinně podporuje čtyři ikonické značky traktorů TAFE - Massey Ferguson, TAFE, Eicher a nedávno získanou srbskou značku traktorů a zemědělské techniky IMT - Industrija Mašina i Traktora. TAFE vyváží traktory jak ve spolupráci se společností AGCO, tak samostatně a její stroje pracují ve více než 100 zemích, mezi nimiž jsou i vyspělé země Evropy a Ameriky.

Filozofii, která je hnacím motorem TAFE, poprvé vyslovil její ředitel v roce 1992. "Pro nás v TAFE není dokonalost něco, co konstruujeme, kontrolujeme a vkládáme do našich traktorů. Je to vrozená touha dosáhnout toho nejlepšího, která vychází z nitra každého z nás. Určuje náš život v práci i doma a rozlévá se do světa kolem nás."

Základní hodnoty TAFE definují přesvědčení, zásady a postupy této společnosti. Vymezují chování v každodenním životě, diktují svou zastřešující vizi a firemní strategii.

ZÁKAZNÍK

Možná nedokážeme zákazníkovi setřít pot z čela, ale rozhodně mu můžeme vykouzlit úsměv na tváři.

KVALITA

Nekompromisní důraz na kvalitu, a to nejen u výrobků, ale u všeho, co děláme.

LIDÉ

Nejsme jen jednotlivci, kteří dělají svou práci. Jsme partneři v pokroku. Na našich lidech záleží.

DŮVĚRA

Vážíme si důvěry a dlouhodobých vztahů se zúčastněnými stranami, žijeme podle ní.

ETIKA

Naším pevným základem jsou etické postupy, otevřená a transparentní činnost.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Při poskytování služeb naší společnosti máme na paměti náš závazek chránit životní prostředí a pozitivně přispívat společnosti.

ZMĚNA

Hodnotu vytváříme tím, že předvídáme změny, připravujeme se na ně a čelíme jim ve světě, kde jedinou trvalou věcí je změna sama.