MURATORI

 

Společnost Muratori dosáhla během své historie dominantního postavení mezi výrobci zemědělských strojů.

Společnost Muratori vyrábí a dodává zemědělské stroje nejvyšší kvality: půdní frézy, rotační brány, zakladače trávníku, horizontální i vertikální mulčovače a svahové mulčovače. Stroje jsou nabízeny s mechanickým i hydraulickým pohonem.

Široká nabídka zahrnuje stroje, které najdou využití v nejrůznějších odvětvích: hobby i profi zemědělství, terénní úpravy, profesionální zahradnictví, úprava ploch, vinařství, ovocnářství, velkoplošné pěstitelství.

MURATORI VČERA: DLOUHÁ HISTORIE, KTERÁ ZAČÍNÁ VÝROBOU A PRODEJEM ROTAVÁTORŮ

Společnost byla založena v roce 1949 jako malá dílna na opravy zemědělských strojů, kterou založil Alcide Muratori. V padesátých letech se Muratori zabýval opravami a příležitostně i konstrukcí malotraktorů.

Výroba půdních fréz začala na počátku 60. let a stala se jedinou činností společnosti po roce 1965, kdy dirma začala své výrobky exportovat.

V roce 1978 vznikla nová společnost a byl postaven nový závod s krytou plochou 6 000 m2, kde se nachází kanceláře, dílna a předváděcí místnost. V novém závodě se kromě výroby půdních fréz začínají vyvíjet a vyrábět rotační brány a následně i mulčovače a plošné žací stroje, rozmetadla hnojiv a vratné půdní frézy - zakladače trávníku.

MURATORI DNES: ZEMĚDĚLSKÉ STROJE SE ŠPIČKOVOU TECHNOLOGIÍ A NÍZKÝM DOPADEM NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Společnost Muratori stále vede rodina Muratori.

V posledních letech společnost prokázala svou vůli k inovacím a pozornost věnovanou životnímu prostředí dvěma významnými investicemi, kterými jsou: technologicky vyspělý lakovací systém s nízkým dopadem na životní prostředí a fotovoltaický systém o výkonu 115 kWp (900 metrů čtverečních), který umožňuje společnosti zcela autonomně a bez dopadů na životní prostředí vyrábět až 75 % potřebné energie pro svou činnost.

NEJEN ZEMĚDĚLSKÉ STROJE

Poslání společnosti je shrnuto v následujícím sloganu: "Spolehlivost specialistů."

Již více než 60 let mohou zákazníci ve více než 40 zemích světa na 5 kontinentech najít pro svou práci nejvhodnější a nejefektivnější zemědělský stroj v kombinaci s efektivním zákaznickým servisem. Vše je zaměřeno na úzký vztahem se zákazníkem.