TIFERMEC

 

BUDOUCNOST JE NÁŠ ÚKOL

Společnost Tifermec se zabývá vývojem a výrobou zadních podkopů, příkopových mulčovačů a lištových ořezávačů zeleně od roku 1979. Tento Italský specialista na stroje na údržbu zeleně splňuje vysoké standardy kvality a nabízí spolehlivou technikou pro profesionální použití.

Nadšení zaměstnanců, zkušenosti technických pracovníků a vynikající kvalita používaných materiálů umožnily značce Tifermec stát se jednou z velmi častých voleb profesionálů z oboru. Zvláštní pozornost je věnována cenové politice, prodejní a poprodejní asistenci a dodávkám náhradních dílů.

Rozsáhlý sortiment výrobků nabízí vhodný stroj pro téměř každou potřebu. Na výrobu strojů se vztahují maximální standardy kvality. Při výrobě je kladen velký důraz na vysokou kvalitu materiálů a zpracování. Použití komponentů evropských značek (např. hydraulických čerpadel CASAPPA nebo ovládacích ventilů WALVOIL) zaručuje dlouhodobé a spolehlivé používání s minimálními nároky na servis a údržbu.

Příkopové mulčovače, podkopy a ořezávače lze agregovat se všemi kolovými nebo pásovými traktory vybavenými hnacím hřídelem a tříbodovým závěsem, mimo podkopů jsou k dispozici modely pro zadní i čelní agregaci. Všechny ramenové stroje Tifermec se vyznačují mimořádně robustní konstrukcí s profily a výztuhami zvyšujícími odolnost proti kroucení. Hlavní rám, ramena a hydraulický systém jsou záměrně předimenzovány, aby byla zaručena výrazně delší životnosti. Flexibilní geometrie ramen navíc zajišťuje široký rozsah použití.

Tifermec nabízí tu správnou profesionální techniku pro jakékoli použití při údržbě okolí komunikací, svahů a živých plotů. V poslední době byla do produkce zařazena početná řada nových modelů, široká škála mulčovacích hlav pro připojení k minirypadlům, těžké lesní mulčovače a lesní frézy pro střední a větší bagry a také čelně nesené frézy pro pásové nosiče nářadí.

Tifermec je dynamická společnost, jejíž zaměření na kvalitu a inovace jí umožnilo rozšířit své podnikání nejen v Itálii a Evropě, ale také ve Spojených státech, Asii a Jižní Americe.