KERSTEN

 

Společnost Kersten je dnes jedním z předních výrobců strojů pro údržbu zpevněných i nezpevněných ploch v Německu a Evropě. Od začátku roku 2014 vede nový management společnost do úspěšné  budoucnosti. S mnoha profesionálně školenými zaměstnanci ve vývoji, výrobě, finální montáži a prodeji doma i v zahraničí zaručuje značka Kersten vysoce kvalitní, uživatelsky a servisně přívětivé stroje na nejvyšší technické úrovni.

Sortiment zahrnuje přídavná zařízení pro všechny běžné nosiče, od travních traktorů a profesionálních žacích strojů, až po velké traktory, Unimog a jednonápravové nosiče nářadí s modulárně sladěným vybavením pro letní i zimní údržbu ploch: pro profesionální sečení, odstraňování plevele, zametací práce, odstraňování listí a sněhu. Díky rozsáhlé vlastní výrobě, kdy je více než 90 % komponent vyráběno v továrně v Reesu, lze hrdě prohlásit, že stroje Kersten jsou "Made in Germany"!

Jako jeden z průkopníků inovativních řešení pohonu získala již společnost Kersten v minulosti různá ocenění.

KERSTEN znamená

-   Inovace

Zkušení inženýři a technici neustále vyvíjejí nové produkty, aby udrželi krok s technologickými změnami.

 -   Vysoký vertikální rozsah výroby

Společnost Kersten vyrábí 90 % svých výrobků ve vlastní továrně v Reesu.

 -   Materiály

Všechny nosné komponenty jsou vyrobeny z pevné, práškově lakované oceli. Použity jsou pouze kvalitní motory od známých výrobců.

 -   Zkušenosti

Vývojem a výrobou komplexních pohonných jednotek se společnost zabývá již několik desetiletí.

 -   Invenční duch

Společnost Kersten vlastní několik patentů a užitných vzorů na výrobky a postupy a neustále pracuje na jejich vylepšování.

 -   Náhradní díly

Zejména opotřebitelné díly držíme skladem po mnoho let pro případné opravy. Tím je zajištěna dlouhá životnost strojů.

 -   Rychlé dodání

Stroje Kersten jsou až na výjimky vyráběny na míru zákazníkům vzhledem k jejich složitosti a vysoké modularitě. Přesto se daří plnit přání zákazníků v relativně krátkém čase.

 -   Zaměstnanci

Největší bohatství firmy. Jsou vysoce kvalifikovaní a motivovaní a dělají vše pro to, abyste měli ze svého stroje Kersten vždy radost.

 -   Kvalita

Všechny výrobní procesy podléhají vlastním, obzvláště přísným standardům kvality. To zajišťuje, že všechna zařízení nejen fungují od samého počátku, ale že svou práci odvádějí i po dlouhá léta.

 -   Poradenství a prodej

Nikdy nekupujete zajíce v pytli. Specialisté společnosti Kersten a proškolení zástupci jsou připravení předvést vám možná řešení při praktické ukázce. Stroje jsou dodávané výhradně prostřednictvím specializovaných zástupců, kteří se zároveň starají o kompletní podporu.