AL-KO

AL-KO znamená kvalitní zahradní nářadí, které je vyvíjené v Německu a vyráběné v Rakousku. Již více než 40 let AL-KO navrhuje a vyvíjí zahradní nářadí v německém městě Kötz. Zde inženýři navrhují inovované, moderní a technologicky pokročilé produkty, které ještě více usnadňují péči o vaší zahradu. Zahradní nářadí a stroje AL-KO jsou navrhovány pro vaše potřeby, protože vy jste našimi zákazníky, kterým mají naše produkty bezchybně sloužit po dobu mnoha let.

Výhody, které vám zahradní nářadí a stroje AL-KO nabízí:

  • Vývoj v Německu
  • Výroba v Rakousku
  • Více než 150 autorizovaných partnerů a servisů po celé ČR
  • Záruka pro benzínové sekačky  až 6 let
  • Záruka pro zahradní traktory  až 5 let
  • Možnost prodloužení záruky o 1 rok

KVALITA PRO ŽIVOT! To je příslib značky AL-KO GROUP. Jako globální hráč usilujeme o víc: Více kvality života, více udržitelnosti a více spokojenosti pro naše zákazníky a zaměstnance po celém světě!

KVALITA PRO ŽIVOT pro nás znamená nejen inspirovat naše zákazníky inovativními a vysoce spolehlivými technickými řešeními, ale také to, že naše výrobky a služby trvale přispívají ke zlepšení kvality života celé společnosti.

Snažíme se o víc. Naším cílem je globálně zlepšovat kvalitu života našich zákazníků, obchodních partnerů a zaměstnanců. Zlepšování vyžaduje neustálý pokrok a my si uvědomujeme příležitosti, které v tomto ohledu vyplývají z našich globalizovaných trhů. Jednáme s maximální dynamikou a flexibilitou a jsme připraveni tyto příležitosti rychle a spolehlivě využít. To je základem pro zavádění skutečných inovací, které dosahují KVALITY PRO ŽIVOT. Tato naše hlavní zásada znamená jedinečnou kvalitu výrobků a služeb nabízených společností AL-KO. Pohodlí, radost a bezpečnost jsou rozhodujícími prvky pro dosažení spokojenosti zákazníků. Tento základ jsme pro naši společnost vybudovali v průběhu 90leté historie.