Zemědělský a komunální traktor Branson K78 , výkon 74 k, mechanická reverzní převodovka

Momentálně nejsilnějším strojem v nabídce je model Branson K78 se čtyřválcovým přeplňovaným motorem o výkonu 74 k. Tento traktor nabízí svým uživatelům neobvykle bohatou sériovou výbavu, například:

  • elektrohydraulická reverzace pod zatížením
  • hydraulicky ovládané vícelamelové spojky v olejové lázni
  • elektronické ovládání 3-bodového závěsu
  • kabina s klimatizací
  • vzduchotlaká brzdová soustava 2+1 okruhy
  • maximální rychlost 40 km/h

Podrobnější informace naleznete na stránkách www.bransontractors.cz

Traktor je vybaven plně synchronizovanou mechanickou převodovkou se čtyřmi rychlostními stupni ve čtyřech skupinách, tedy 16 / 16 stupni optimálně odstupňovanými pro všechny druhy nasazení, od plazivých rychlostí až do maximální rychlosti 40 km/h. Reverzace pomocí páčky pod volantem je řazena elektrohydraulicky pod zatížením, bez nutnosti použití spojkového pedálu. Všechny spojky jsou vícelamelové v olejové lázni.

Přední náprava, pohon 4x4

Přední náprava disponuje uzavřenými koncovými převody v olejové lázni s kuželovým soukolím. Pohon 4x4 se zapíná elektrohydraulicky pod zatížením, při odpojeném pohonu přední nápravy dojde k jeho automatickému sepnutí při sešlápnutí brzdového pedálu.

 

 

Zadní 3-bodový závěs

 Elektronicky ovládaný zadní 3-bodový závěs nabízí zvedací sílu 23 kN, ramena jsou vybavena rychloupínacími háky, hydraulickým zámkem a teleskopickými stabilizátory, na zadních blatnících se nachází pomocné ovladače zdvihu a spouštění závěsu.

 

 

Hydraulika, vzduchové brzdy

V základní výbavě traktoru jsou 3 zadní a 2 přední dvojčinné hydraulické okruhy, nezávislý zadní vývodový hřídel s 540 / 750 a 1000 ot/min a vzduchotlaké brzdy přívěsu jedno- i dvouokruhové.

 

 

Klimatizovaná kabina

Moderní skloněná kapota motoru přispívá k výbornému výhledu z prostorné kabiny s perfektní ergonomií, vybavené komfortním sedadlem, sklopným volantem, klimatizací a rádiem s CD přehrávačem. Na přání je možné doplnit sedadlo spolujezdce. Pod střechou se nacházejí 2 přední a 2 zadní pracovní světlomety.

 

Příslušenství

Traktor je možné doplnit čelním zvedacím zařízením s vývodovým hřídelem, nebo čelním nakladačem Branson.

Na našich stránkách také naleznete další vhodné příslušenství výrobců Tifermec a Muratori.