Cub Cadet Mini-Ridery

Mini-Ridery Cub Cadet řada LR1

KOMPAKTNÍ A OBRATNÝ JAKO NIKDY DŘÍVE

Moderní design, všestrannost a vysoký komfort sečení — to jsou jenom tři z mnoha kladných bodů Cub Cadet MINI-RIDER. Kompaktní a obratný traktor s elektrickým startérem je vybaven výkonným motorem Cub Cadet 420 cm³. Nezáleží, zda potřebujete sbírat, vyhazovat nebo mulčovat, MINI-RIDER vás vždy přesvědčí vynikající prací a vzhledem k velmi kompaktním rozměrům také potřebuje jen o trochu více prostoru v garáži než ručně vedené sekačky na trávu.

Mini-Ridery Cub Cadet řada LR2

KOMPAKTNÍ DESIGN S DOSTATEČNÝM VÝKONEM

Nový Cub Cadet MINI-RIDER LR2 vyniká stejnou silou, výkonem a vysokou produktivitou jako u velkých zahradních traktorů, avšak při svém velmi kompaktním designu. Díky pohodlné hydrostatické převodovce a exkluzivnímu systému řízení máte optimální kontrolu během práce.

Příslušenství Mini-Riderů Cub Cadet

Mulčovací sety, deflektory, nebo sběrné koše na trávu pro rozšíření možností Vašeho Mini-Rideru.

KOMPAKTNÍ A OBRATNÝ JAKO NIKDY DŘÍVE

LR1 PŘEVODOVKA TRANSMATIC

Převodovka Transmatic umožňuje ovládání rychlosti bez nutnosti zastavení s funkcí Shift-on-the-go. Jednoduše zvolte směr jízdy, nastavíte požadovanou základní rychlost pojezdu a zahajíte sekání. Na sekačce Cub Cadet máte k dispozici 6 pojezdových rychlost pro jízdu vpřed a 6 pro jízdu vzad.

 

 

LR2 HYDROSTATICKÁ PŘEVODOVKA

LR2 je vybaven hydrostatickou převodovkou. Brzdový pedál je na levé straně a pedál pro ovládání hydrostatické převodovky je na pravé straně.

 

 

ŽACÍ ÚSTROJÍ O ZÁBĚRU 76 CM

Máte na výběr mezi sběrem, mulčováním a zadním výhozem u modelu LR1 NR76 nebo mulčováním a bočním výhozem u modelu LR1 NS76. Vynikající výkon při mulčování, výborný sběr a možnost zadního či bočního výhozu. To vše zvládne MINI-RIDER.

 

 

MOTORY CUB CADET OHV 420 CM³

Výkonný a spolehlivý jednoválcový motor Cub Cadet s tlakovým mazáním má více než dostatečnou rezervu, aby vám poskytoval dostatečný výkon v jakýchkoli podmínkách. Technologie ventilů OHV, litinový válec, kuličková ložiska na klikové hřídeli, elektronické zapalování a mnoho dalších moderních prvků vytváří z tohoto motoru silné srdce sekačky MINIRIDER s dlouhou provozní životností.

 

 

VELKÉ PNEUMATIKY

Jsou šetrné k vašemu trávníku a zaručují plynulejší jízdu na nerovném terénu.

 

 

TELESKOPICKY NASTAVITELNÝ SLOUPEK VOLANTU

Pogumovaný volant poskytuje maximální komfort. Sloupek volantu je výškově nastavitelný, takže lze přizpůsobit Vaší postavě.

 

 

NASTAVITELNÉ SEDADLO

Díky nastavitelnému sedadlu může být u MINIRIDERU nastavena ta nejpohodlnější poloha pro sezení podle vašich potřeb.

 

 

PRŮCHOZÍ RÁM

Bez středovéh panelu a s měkkými pryžovými rohožemi umožňuje snadné nastupování a zaručuje komfortní prostor pro nohy.

 

 

NASTAVENÍ VÝŠKY SEČENÍ & PÁKA SPOJKY

Výšku sečení je možné nastavit jednoduše v 5 pozicích od 38 do 95 mm. Pomocí páky spojky se zapíná nebo vypíná žací ústrojí. Obě páky jsou ergonomicky umístěné na pravé straně vedle sedadla.

 

 

NOŽNÍ PEDÁL

Pedál ve speciálním protiskluzovém provedení Vám dodá jistotu ovládání při práci.

 

 

LR2 LED SVĚTLO

LED osvětlení pro práci za snížené viditelnosti.

 

 

LR2 PŘEDNÍ NÁRAZNÍK

Chrání Váš MINI RIDER před poškozením