MTD benzínové sekačky

MTD Smart Special benzínové sekačky

MÁTE ZÁJEM O VÝHODNÝ NÁKUP?
V tom případě jsou tyto sekačky Vaší správnou volbou. Modely SMART 395 PO a 395 SPO jsou vybaveny polypropylénovým podvozkem a udivují svou jednoduchostí. Model SMART 51 BO je dalo by se říci „jen“ sekačka na trávu – nesbírá, nemulčuje, ale poseká Váš trávník, jak právě potřebujete.

MTD Smart benzínové sekačky

Zahradní stroje MTD SMART se perfektně hodí pro ty, kdo se zahradními pracemi teprve začínají. Modely pro začátečníky vynikají vysokou kvalitou při příznivém poměru ceny a výkonu.

MTD Optima benzínové sekačky

Série MTD OPTIMA Vás přesvědčí výkonem, kvalitou a komfortem. Nezáleží na tom, jak vypadá Váš trávník, zda jde o střední nebo velkou zatravněnou plochu se stromy, keři nebo květinovými záhony, a nebo zda jde o trávník v neschůdném terénu - v programu MTD OPTIMA najde zahradní kutil přesně to, co potřebuje.

MTD Advance 53 SPKV HW

Silná a spolehlivá – na plný plyn projede terénem. Sekačka na trávu MTD ADVANCE vyhoví Vašim nejvyšším nárokům. S výjimečným výkonem a pracovním komfortem se stane Vaším dlouholetým společníkem při každodenní údržbě trávníku.

MTD benzínové mulčovací sekačky

Mulčování je chytrý způsob, jak dobře pečovat o váš trávník. Tráva, posečená mulčovacími sekačkami MTD Smart a Optima, je během sečení vháněna do žacího ústrojí a ještě více rozmělněna. Následně padá zpět na trávník a do půdy. Tam slouží nejdříve jako zdroj vlhkosti a po určité době zetlí a přirozeným způsobem hnojí trávník. Mulčování chrání váš trávník před předčasným vysycháním, které způsobuje intenzivní sluneční záření. Díky speciálně upravenému mulčovacímu mechanismu dosáhnete perfektního výsledku.

Lištová sekačka MTD Smart BM 87-35

Pracovní šířka 87 cm a silný motor B&S – to je sekačka s žací lištou MTD, která je ideálním řešením do vysoké trávy, na louky a ohrazené pastviny. K dostání je také zimní vybavení, tak se sekačka s lištou stane cenným pomocníkem i v zimě.

SMART, OPTIMA & ADVANCE

KTERÁ JE PRO VÁS TA NEJLEPŠÍ?

Značka MTD se širokým spektrem motorových zahradních strojů splní všechny Vaše nároky. Rozdělení produktů značky MTD na série SMART, OPTIMA a ADVANCE nabízí to pravé každému, kdo rád pracuje na zahradě – od začátečníků, zahradních kutilů až po náruživé milovníky zahrad. Kromě jedinečného poměru cena/výkon se setkáte s vynikající technikou, přesvědčivým pracovním komfortem a nezaměnitelným designem.