Cub Cadet robotické sekačky , Řada Enduro XR

Cub Cadet řada Enduro XR1

STÁLE DOKONALÝ VZHLED VAŠEHO TRÁVNÍKU - PERFEKTNÍ PRO TRÁVNÍKY DO 500 m2

Nová robotická sekačka Cub Cadet XR1 500 je ideální pro každého, kdo vlastní menší trávník do 500 m2 a hledá kompaktní, ale vysoce výkonnou sekačku. Je poháněná lithium-ionovou baterií 12V/8,8 Ah a motorem o výkonu 100 Watt a její optimalizovaný pohon sečení a pojezdu ve spojení s bodcovými koly dosahují vysoké výkonnosti, takže sekačce na 500 m2 stačí 3 hodiny denně a zbylých 21 hodin máte trávník k dispozici.


Cub Cadet řada Enduro XR2

STÁLE DOKONALÝ VZHLED VAŠEHO TRÁVNÍKU - PERFEKTNÍ PRO TRÁVNÍKY DO 2 000 m2

Tři modely XR2 jsou perfektní pro vstup do řady prémiových robotických sekaček. Jsou vybaveny zcela unikátním žacím systémem, který zastiňuje jiné robotické sekačky. Speciální konstrukce sekačky s nožem umístěným mimo její podélnou osu zajišťuje posečení absolutně všech okrajů trávníku, což eliminuje nutnost následného dokončování vzhledu travní plochy vyžínačem. Široká Power Wheel´s kola s velkým záběrem navíc zabezpečí optimální trakční schopnost pojezdu stroje.


Cub Cadet řada Enduro XR3

EXTRÉMNĚ SILNÁ A EFEKTIVNÍ - IDEÁLNÍ PRO TRÁVNÍKY DO 5 000 m2

Tři modely XR3 jsou vrcholem naší nabídky. Tyto modely jsou vybaveny extrémně trvanlivým plovoucím žacím systémem o záběru 56 cm pro splnění vysokých nároků na rozlehlých travních plochách. Konstrukce sekačky je navržena tak, aby sekala vně jízdní dráhy kol, což zajišťuje posečení absolutně všech okrajů trávníku. Tím se eliminuje nutnost následného dokončování vzhledu travní plochy vyžínačem. Sekačka je osazena dvojicí vysoce výkonných bezkartáčových motorů, které prakticky nepodléhají opotřebení.


RELAXUJTE, ZATÍMCO VÁŠ ROBOT PROVÁDÍ SEČENÍ

S novou XR ENDURO SERIES představuje Cub Cadet kompaktní stroje, které posouvají laťku robotického sečení trávníku ještě na vyšší úroveň. Můžete vybírat z celkem šesti modelů: tři modely XR2 pro plochy do 2 000 m² a tři top dvounožové modely XR3 pro plochy do 5 000 m². Splňte si požadavky na výkonnost a vybavení. Kteroukoliv robotickou sekačku XR si zvolíte, budete mít zaručený stejný výsledek sečení: perfektně posečený trávník.

KOMPLETNÍ ŘÍZENÍ PROSTŘEDNICTVÍM SMARTPHONU

Aplikace smart umožňuje bezpečné řízení a programování XR ENDURO SERIES prostřednictvím vašeho smartphonu.
Jednoduše si stáhněte aplikaci, nainstalujte ji do svého telefonu a začněte sekat!

 

NEJLEPŠÍ VE SVÉ TŘÍDĚ

Překonává jiné modely svým výkonným systémem sečení! Celkově provádí sečení až o 10 % rychleji.

 

 

MODERNÍ TECHNOLOGIE

Výkonnost a funkce splňující i ty nejvyšší nároky, např. modul GSM pro přenos provozních dat, smart aplikace, bezkartáčový motor sečení a multizónové sečení.

 

 

PERFEKTNĚ AŽ K OKRAJI TRÁVNÍKU - Edge mode

Jedinečné konstrukční řešení spolu s režimem Edge mod (sečení okrajů) vám zajistí perfektní úpravu okrajů trávníku.

 

 

PŘIPRAVENO NA MULTIZÓNOVÉ SEČENÍ

Jednotlivé modely jsou připraveny na sečení jedné hlavní a až čtyřech vedlejších a dvou separátních zón.

 

 

PIN KÓD

Zadáním svého unikátního PIN zajistíte, že nikdo jiný nebude vaši robotickou sekačku XR používat bez vašeho souhlasu.

 

 

INTEGROVANÝ DEŠŤOVÝ SENZOR

Když začne pršet, robotická sekačka XR se automaticky vrátí na svou základnu a znovu začne sekat až po zlepšení počasí.

 

 

POWER KOLA A ŠÍŘKA ZÁBĚRU

Extra široká kola zlepšují záběr a průchodnost terénem. Velká šíře záběru (až 56 cm u XR3) radikálně snižuje potřebný čas na posečení dané plochy.

 

 

SMARTMOW

Místo zastavování a otáčení se na místě před dosažením obvodového drátu vymezující plochu pro sekání se robotická sekačka XR otočí plynulým obloukem a tím ušetří čas.

 

 

VÝKONNÉ MOTORY

Vysoce výkonné motory provádějí rychlé a efektivní sečení. Bezkartáčové motory (ne u XR2 1000 a 1500) běží téměř bezhlučně a vyžadují minimální údržbu.

 

 

APLIKACE PRO SMARTPHONE

Zajistí komunikaci s vaší robotickou sekačkou prostřednictvím smartphonu. Veškeré její funkce a provozní nastavení máte možnost komfortně zadat ve vašem chytrém telefonu.