382 502 525 info@npprofi.cz

O nás

BONAS spol. s r.o. založili v roce 1991 tři společníci jako společnost, orientovanou na obchod a služby, poskytované zejména pro zemědělství. Od roku 1993 se podnikání společnosti rozšířilo o import, velkoobchod a prodej zahradní techniky a nářadí pro privátní použití na zahrádkách. V roce 1993 byly dovezeny první sekačky a v následujících létech se společnost stala výhradním zástupcem řady známých světových výrobců této techniky. Pouze doplňkem byla v počátečním období profesionální a komunální technika, která se však stále více prosazovala a od roku 2001 se její dodávky staly hlavní firemní prioritou. 

Od roku 1995 je BONAS s.r.o. stoprocentní dcerou společnosti AGPI a.s. Písek. Bonas spol. s r.o. zaměstnává průměrně 30 zaměstnanců a má k dispozici více než 3 500 m2 prodejních, servisních a skladových ploch. Produktová paleta nyní zahrnuje jak dodávky finálních výrobků, tak i náhradních dílů a příslušenství. Bonas zajišťuje služby pro dvě rozdílné skupiny zákazníků. Jednu tvoří privátní uživatelé, do druhé patří profesionálové a komunální služby. Techniku a její servis pro privátní a semi-profesionální uživatele zajišťuje firma výhradně přímo, prostřednictvím firemní prodejny v Milevsku a servisu na Staňkově. Sortiment především tvoří:

  • elektrické a benzinové sekačky
  • zahradní traktory
  • vyžínače a motorové kosy
  • motorové pily
  • další, jako vysavače, zametače a sněhové frézy
  • zahradní nářadí a potřeby pro zahrádkáře

Stroje pro profesionální použití, komunální techniku a zemědělské traktory dodává BONAS spol. s r.o. prostřednictvím celorepublikové sítě autorizovaných dealerů. Velký důraz klade společnost na zlepšování po-prodejního servisu, to znamená, na rychlost dodávek náhradních dílů a také na bezproblémové vyřizování garančního i pozáručního servisu podle potřeb odběratelů.