Cub Cadet benzínové provzdušňovače trávníku

Benzínový provzdušňovač Cub Cadet XC1 B35

SPECIFIKACE

  • Záběr 35 cm
  • Bez pojezdu
  • Motor 2,3 kW
  • Doporučená plocha 800 m2
  • Plynulé nastavení pracovní hloubky

14.990,- Kč vč. DPH

AKCE 12.490,- Kč vč. DPH


ZKRÁŠLOVACÍ KŮRA PRO VÁŠ TRÁVNÍK

Vertikutace je neoddělitelnou součástí péče o trávník. Slouží k ostranění zplstnatělých zbytků trávy, plevelů a mechů, které brání přívodu vzduchu, vody a živin ke kořínkům. Správně provedená vertikutace umožní trávníku znovu dýchat! Vertikutátor Cub Cadet XC1 přináší optimální výkon pro navrácení světla, vzduchu a vody zpět ke kořínkům trávy. Navíc je vybaven jak noži, tak pružinami, čímž získáte dvě funkce v jednom zařízení: provzdušnění a vertikutaci trávníku.

 

NOŽE A PRUŽINY

Vertikutátor XC1 je vybaven 15 dvojitými noži a 17 dvojitými pružinami. Tato kombinace umožňuje dvě funkce v jednom zařízení: provzdušnění a vertikutaci trávníku. Při provzdušnění trávníku uveďte vertikutátor do vyšší pozice, aby se nože a pružiny dotýkaly půdy jen lehce. Při vertikutaci trávníku nastavte pracovní hloubku tak, aby nože zasahovaly do půdy maximálně 3 mm.

 

 

NASTAVENÍ PRACOVNÍ HLOUBKY

Pracovní hloubka vertikutátoru Cub Cadet XC1 se nastavuje velmi snadno centrálně pootočením ovladače do požadované pozice.

 

 

PÁKA PRO TRANSPORTNÍ POZICI

Všechny vertikutátory XC 1 jsou nadstandardně vybaveny systémem pro snadný transport stroje mezi místy, kde provádíte vertikutaci. Po zatažení za páku se stroj nadzvedne a při přejezdu nedochází k možnému poškození Vašeho zpevněného podkladu vertikutačními noži ani k poškození stroje.